Aniela

36,90 zł

2228

 

Tytułowa bohaterka nie miała łatwego życia. W jej trudnym dzieciństwie brakowało miłości. Dopiero, gdy na swojej drodze spotkała Adama, wiedziała, że to z nim chce zbudować przyszłość. Czasy wojny nie ułatwiają zadania. Ciągłe przeszkody, wyzwania stawiane przed Anielą nie są łatwe, lecz kobieta zmuszona jest, by znaleźć w sobie siły do pokonania trudności i problemów.

Czy Aniela zapewni szczęśliwą przyszłość sobie i swojej rodzinie? Jak potoczą się jej dalsze losy w okrutnej rzeczywistości?

"Matki i córki" to poruszająca saga Izabeli Krasińskiej, która łączy w sobie miłość i nienawiść. Walka o przetrwanie, lęk o rodzinę, a wokół małe radości, które trzymają przy życiu.

Czwarta Strona
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-07-17

ISBN: 978-83-662-7888-2

Liczba stron: 320

Czwarta Strona

Cena katalogowa: 36,90 zł

Monika Prus

genialna pisarka

Izabela Krasińska to świetna pisarka. Widać, że poświęca wiele czasu i wkłada ogromny trud i kawał serca w tworzenie takich perełek. Widać, że spawia jej to przyjemność tak jak czyta się jej książki z przyjemnością.

Telimena

Siła, upór, lepsze życie

Los nie oszczędza głównej bohaterki. Jej siła, upór i chęć stworzenia lepszego życia dla swoich bliskich przezwycieża wszystko. Bardzo serdecznie polecam

Melania

Zachwycona

Historia Anieli na pierwszy rzut oka wydaje się podobna do wszystkich innych z gatunku romasnów. Jednakże wczytując się w treść książki odnajdujemy w niej coś specyficznego. Autorka zadała sobie wiele trudu by napisać dialogi, w których wykorzystuje ówczesną gwarę. Początkowo trudno przywzyczaić się do takiej mowy, ale jest to bardzo imponujące i wprowadza w odpowiedni klimat. Moża przenieść się do innego świata. Losy Anieli nie należą do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych. Kobietę spotyka wiele bólu, musi walczyć o godne życie i szczęście.

Jestem zachwycona książką i z niecierpliwością czekam na dalsze losy Anieli. Pozdrawiam

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka