And Vice Versa

Agata Moore

And Vice Versa

9.5

(2 oceny) wspólnie z

49,90 zł

3094

 

„Wpatrywałam sie? w niego z tym samym bo´lem, kto´ry widziałam w jego oczach. Nagle cały s´wiat przestał istniec´ i zostalis´my tylko we dwoje. Zranieni, pokonani”.

Po śmierci swojej babci, jedynej bliskiej osoby, osiemnastoletnia Layla Halton postanawia przeprowadzić się do Miami i zamieszkać w domu otrzymanym w spadku. Nie jest to jednak łatwe, bo wszystko, co ją otacza, wywołuje wspomnienia.

Pewnej bezsennej nocy dziewczyna postanawia udać się w jedyne spokojne miejsce zapamiętane z dzieciństwa – pobliski plac zabaw. I to właśnie tam spotyka nieznajomego chłopaka. W tamtej chwili nawiązuje się między nimi nić porozumienia, która połączy ich na zawsze.

Jednak ich relacja będzie daleka od ideału, stanie się wręcz toksyczna. Czy to, co dobre, wystarczy, aby dało się zapomnieć, o tym, co złe?

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia. Opis pochodzi od Wydawcy.


And Vice Versa - więcej informacji od księgarni Matras






""And Vice Versa"" to poruszająca opowieść o sile miłości, bolesnych wspomnieniach i przezwyciężaniu przeciwności losu. Główną bohaterką jest osiemnastoletnia Layla Halton, która po stracie swojej babci, jedynego bliskiego członka rodziny, postanawia przeprowadzić się do domu w Miami, który odziedziczyła. Młoda dziewczyna staje przed trudnym zadaniem zbudowania sobie nowego życia w miejscu, które jest pełne bolesnych wspomnień.

W środku nocy, podczas jednej z bezsennych nocy, tęsknotą za beztroskim dzieciństwem, prowadząca Laylę do jedynego miejsca, które wydaje jej się bezpieczne - pobliskiego placu zabaw. Tam spotyka nieznajomego młodego mężczyznę, który wydaje się doświadczać podobnego bólu. W tym momencie między nimi zawiązuje się nić porozumienia, która nie tylko łączy ich na zawsze, ale także stawia ich w obliczu poważnych wyzwań.

Ich relacja jest daleka od doskonałej - jest wręcz toksyczna. Zrodzone w bolesnych okolicznościach uczucie staje się dla nich przekleństwem, które zmusza Laylę i jej tajemniczego przyjaciela do zbadania granic swoich emocji i wytrzymałości. Książka rzuca pytanie - czy miłość jest na tyle silna, aby zatrzeć złe wspomnienia i przeciwności losu? I czy to, co dobre, wystarczy, aby zasłonić to, co złe?

""And Vice Versa"" nie jest zwykłą powieścią dla młodzieży. To historia pełna emocji, zaskakujących zwrotów akcji i mrocznych tajemnic. To opowieść, która nieodpowiednia dla osób poniżej szesnastego roku życia, ale za to przekazuje ważne lekcje o życiu, miłości i przebaczeniu.

NieZwykłe
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-832-0901-2

Liczba stron: 422

NieZwykłe

Cena katalogowa: 49,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem