Anatomia. Love story

Dana Schwartz

Anatomia. Love story

2970

 

Zanurz się w mrocznym klimacie XIX-wiecznego Edynburga, pełnego ukrytych pod ziemią tajemnic i sekretów, które wychodzą na jaw w powieści „Anatomia. Love story”. Ten bestseller, doceniony przez „New York Timesa” i „USA Today”, oczaruje cię gotycką historią wypełnioną po brzegi ambicją, miłością i niezwykłymi zdarzeniami.

Poznaj dwoje niezwykłych bohaterów: Hazel, dobrze urodzoną aspirującą chirurżkę, gotową postawić się uprzedzonemu społeczeństwu, oraz Jacka, który zarabia na życie, kradnąc ciała z cmentarzy. Ich drogi krzyżują się w Edynburgu, gdzie razem odkrywają tajemnice nieoznaczonych grobów, a także te skrywane głęboko w sercu społeczeństwa. Zostają uwikłani w intrygującą grę.

Ta odważna, inteligentna i wnikliwa powieść zabierze cię w fascynującą podróż przez mroczne zakamarki Edynburga, gdzie naukowcy i studenci medycyny poszukują prawdy, a ciemne moce czają się na każdym kroku. Dana Schwartz, jedna z najbardziej błyskotliwych autorek młodego pokolenia, wprowadzi cię w świat pełen tajemnic i niespodzianek.

Young
Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-832-1686-7

Tytuł oryginalny: Anatomy. A Love Story

Liczba stron: 400

Young

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 47,90 zł

Tłumaczenie: Olga Szlachciuk

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem