Amore znaczy miłość

Franceso Gungui

Amore znaczy miłość

34,00 zł

2404

 

Alice i Luca są parą od dwóch lat. Poznali się na włoskim wybrzeżu i są bardzo w sobie zakochani. Przed Alice ostatni rok szkoły, a Luca wyjeżdża do San Francisco na studia ekonomiczne.
To trudny test dla ich uczuć.

Rozpoczyna się między nimi walka. Burzliwy związek na odległość. Rozmowy przez internet. Sceny zazdrości. Tęsknota. A także radość, gdy spotkania w końcu dochodzą do skutku.

W pewnym momencie Luca traci głowę dla innej dziewczyny, a Alice odkrywa, że pasjonuje ją dziennikarstwo, a także pewien młody dziennikarz.
Alice staje przez trudnymi decyzjami, a wszystko, w co do tej pory wierzyła zostaje poddane wątpliwości.

Akapit Press
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-02-01

ISBN: 978-83-661-0613-0

Tytuł oryginalny: Mi piaci ancora cosi

Liczba stron: 332

Format: 130x190mm

Cena katalogowa: 34,00 zł

Tłumaczenie: Monika Motkowicz

Luiza Kopeć

Amore znaczy miłość

To kontynuacja Kocha, lubi, szaleje, jednak moim skromnym zdaniem, znacznie lepsza od poprzedniej części. To naprawdę niesamowita opowieść. O trudnych losach ludzi, którzy choć pragną być razem muszą męczyć się osobno. Poznajemy tu dwa światy. Alice - niesamowicie poukładanej uczennicy, która odkrywa kim chciałaby zostać w przyszłości i Lucki, który jest pozytywnym wariatem.

Książka przepełniona jest młodzieńczą energią i wydaje mi się, że dlatego tak miło mi się ją czytało.Jednak pomimo, iż książka kierowana jest głownie do osób młodych to wydaje mi się, że podejmuje na tyle ważne kwestie, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Fabuła idzie zgrabnym tempem, nic niepotrzebnie się nie ciągnie. Dla mnie naprawdę świetna książka. Szczególnie na relaksujące wieczory przy herbacie bądź winie :)

M. K.

Zachwycająca historia o trudnej miłości

Franceso Gungui podejmuje temat, który niestety dotyka wiele par. Szczególnie w młodym wieku, gdy jedno wyjeżdża, a mimo to żadne z dwójki nie chce całkowicie rezygnować z uczucia. Sama przeżyłam taką miłość, która miała być na zawsze, a jednak w pewnym momencie się skończyła, bo jednak kwestia odległości, zazdrości i tęsknoty nie była możliwa do pogodzenia z naszymi obowiązkami. Cieszę się, że ta książka o tym mówi i muszę przyznać, że historia mnie zachwyciła. Nie spodziewałam się takiego objawienia i takiej historii, która tak głęboko we mnie wniknie. Polecam z całego serca.

Weronika Marzec

Piękna historia

Cudowna historia, opowiedziana we wspaniały sposób. Mnóstwo uczuć, emocji, a także bohaterowie... Tak bardzo prawdziwi, realni, że często podczas czytania zapominałam, że to jedynie fikcja. Jestem urzeczona i choć to pierwsza książka tego autora po którą sięgnęłam jestem pewna, że niebawem przeczytam więcej jego twórczości.

Cena pakietu

73,90 zł

4798

Cena pakietu

88,90 zł

5698

Cena pakietu

63,90 zł

4198

Cena pakietu

63,90 zł

4198