Alicja po drugiej stronie przyjemności

Anna Langner

Alicja po drugiej stronie przyjemności

6.2

(154 ocen) wspólnie z

30,94

 

„Alicja po drugiej stronie przyjemności” to niekonwencjonalny, pełen ekstrawagancji i odważnych fantazji romans, w którym jawa miesza się ze snem, a pożądanie jest jak pułapka, z której nie chcesz się wydostać.

Alicja jest w życiu zdana tylko na siebie. Nie zawsze tak było. Kiedyś miała kochającą się rodzinę, jednak kiedy jej ojciec zbyt szybko się wzbogacił i zaczął obracać w towarzystwie, które zupełnie Alicji nie odpowiadało, dziewczyna zdecydowała, że nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Wyniosła się z domu i od tamtej pory utrzymuje się z kradzieży. Jest w tym dobra. Bardzo dobra. Jednak tym razem trafiła na nieodpowiednią kieszeń i nieodpowiedni portfel. I za tę pomyłkę przyjdzie jej słono zapłacić.

Zagadkowy pan D. nie wzywa policji. Zamiast tego ma dla Alicji nieoczekiwaną propozycję. Ostatecznie dziewczyna nie tylko zaczyna pracę dla mężczyzny, ale zostaje również zmuszona do zamieszkania w jego rezydencji. Musi pamiętać wyłącznie o jednej zasadzie – nie wolno jej się zbliżać do tajemniczego, otoczonego wysokim żywopłotem ogrodu. Jednak Alicja już dawno nauczyła się grać wyłącznie według własnych zasad…

„Alicja po drugiej stronie przyjemności” spodoba się czytelniczkom, które lubią odważne, kontrowersyjne romanse oraz ekscentrycznych bohaterów. Ta powieść to zaproszenie do mrocznego świata pana D., gdzie rozsądek ustępuje szaleństwu. Już nigdy nie zechcesz z niego wyjść. Zresztą... on i tak by ci na to nie pozwolił.

Niegrzeczne Książki
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-1181-7

EAN: 9788383211817

Liczba stron: 424

Format: 135x205 mm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka