A koń w galopie nie śpiewa

Artur Andrus, Wojciech Zimiński

A koń w galopie nie śpiewa

6.2

(149 ocen) wspólnie z

25,78

 

Wyjątkowa pozycja dla osób, dla których sarkazm, ironia i czarny humor to chleb powszedni. To książka, która wyszła spod pióra Artura Andrusa i Wojciecha Zimińskiego. Czy trzeba dodawać coś więcej?


"Więcej jest rzeczy na ziemi i w niebie, niż się ich śniło waszym filozofom". Wychodząc z tego założenia, postanowiliśmy opisać część z tych rzeczy, które się nikomu nie przyśniły. Ani filozofom, ani szlifierzom, ani nawet zdunom. Snując wątek hippiczno-botaniczny, postanowiliśmy powołać do życia nowy kierunek literacki, czyli "realizm paniczny". Kto gustuje w historiach kryminalnych, będzie usatysfakcjonowany, ponieważ nawet po zakończeniu nie wiadomo do końca, dlaczego takie zdumiewające wydarzenia były treścią tej opowieści. Licząc na miliony czytelników, zapewniamy, że chodziło nam wyłącznie o nagrody literackie, a nie tani poklask.

Artur Andrus – dziennikarz, radiowiec, satyryk, autor i wykonawca piosenek, głównie kabaretowych. Motto, którym się kieruje w swoim życiu, brzmi: „Każdy powinien mieć motto, którym się kieruje w swoim życiu – i dobrze, żeby ono brzmiało”.

Wojciech Zimiński - scenarzysta, dziennikarz, satyryk, prowadzący "Szkło kontaktowe" w TVN24, chwilami autor rysunków satyrycznych, nie lubi ryb (jeść, oglądać je lubi).

Prószyński Media
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-823-4393-9

EAN: 9788382343939

Liczba stron: 358

Prószyński Media

Format: 135x210mm

Cena detaliczna: 44,00 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka