7 kluczy do zdrowia duchowego

Joe Paprocki

7 kluczy do zdrowia duchowego

30,00 zł

1942

 

Otwórz drzwi do zdrowego życia duchowego.

Większość z nas mniej więcej wie, co należy robić, by utrzymać dobrą kondycję fizyczną: zwracać uwagę na kalorie, regularnie ćwiczyć, brać witaminy. Ale ilu z nas zdaje sobie sprawę, jak należy dbać o dobre samopoczucie duchowe oraz jakie są podstawowe przyczyny tego, że czujemy się chorzy na duchu? W książce Siedem kluczy do zdrowia duchowego autor bestsellerów Joe Paprocki daje przepis na utrzymanie duchowego zdrowia oparty na mądrości tradycji katolickiej. W każdym z siedmiu rozdziałów omawia konkretne, przewlekłe zagrożenia dla zdrowia naszych dusz i skrupulatnie wyjaśnia, jak przejawiają się one w naszym codziennym życiu. Następnie proponuje strategie walki z poszczególnymi „wirusami”, prowadzące do osiągnięcia dobrego, satysfakcjonującego duchowego stanu zdrowia, a wszystko opisuje w swoim dalekim od doktrynerstwa, przystępnym stylu.
Niniejsza książka pomaga ujrzeć chrześcijaństwo nie jako zbiór zasad i doktryn, ale jako duchową ścieżkę, której drogowskazy mogą poprowadzić nas tak, byśmy pogłębili swą wiarę i żyli w większej harmonii z Bogiem oraz innymi ludźmi.

JOE PAPROCKI jest narodowym konsultantem do spraw formacji wiary w wydawnictwie Loyola Press (USA). Ma tytuł doktora i trzydziestoletnie doświadczenie w nauczaniu katechezy na różnych poziomach. Jest autorem kilku książek oraz popularnym konferansjerem.

BESTSELLER WYDAWNICTWA LOYOLA PRESS (USA)

Dehon
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-751-9377-0

Tytuł oryginalny: 7 Keys to Spiritual Wellness: Enriching Your Faith by Strengthening the Health of your Soul

Liczba stron: 144

Format: 135x215mm

Cena katalogowa: 30,00 zł

Tłumaczenie: KATARZYNA ZARZYCKA

Cena pakietu

69,90 zł

4336

Cena pakietu

69,90 zł

4336

Cena pakietu

79,90 zł

4936