12 dyscyplin doskonałego przywództwa W jaki sposób przywódcy osiągają wybitne rezultaty

Tracy Brian, Chee Peter

12 dyscyplin doskonałego przywództwa W jaki sposób przywódcy osiągają wybitne rezultaty

44,90 zł

2954

 

Opanuj 12 dyscyplin mocnego przywództwa i poprowadź swoją organizację do wielkości
Zapewne wszyscy słyszeliśmy kiedyś określenie urodzony przywódca. Eksperci w dziedzinie przywództwa Brian Tracy i doktor Peter Chee obalają mit, że każdy urodził albo nie urodził się przywódcą, że przywództwo jest talentem danym jednym, a nie danym innym i aby być przywódcą skutecznym, trzeba mieć go w genach.
Autorzy przekonują, że wielcy przywódcy są ukształtowani, a nie urodzeni. Każdy posiada zdolność kształtowania siebie na taką osobę, która umożliwi innym sięganie do ich najwyższego potencjału i która będzie ich podnosiła na duchu.
W książce 12 dyscyplin doskonałego przywództwa autorzy pokazują dokładnie, w jaki sposób to osiągnąć.
Wszystko zaczyna się od dyscypliny. W tej nowatorskiej książce autorzy rozkładają wybitne przywództwo na dwanaście dyscyplin, między innymi takich jak:
• Jasność… co do tego, kim jesteś, dokąd zmierzasz i jak tam dotrzeć
• Kontrola… zbuduj i rozwiń swoje poczucie osobistej odpowiedzialności i samokontroli
• Charakter… poświęć się gorliwemu budowaniu zaufania przez uczciwość i prawość
• Kompetencje… zaangażuj się w nieustanne doskonalenie i uczenie się
• Troska… ponieważ, gdy troszczysz się o ludzi, twoi ludzie troszczą się o budowanie wspaniałych relacji w pracy
• Odwaga… wyjście ze strefy komfortu, by wprowadzać zmiany i podejmować trudne decyzje Po kolei, jedna po drugiej. Nie staraj się robić wszystkiego naraz. Wybierz jedną dyscyplinę i żyj według jej zasad dopóki nie stanie się nawykiem odzwierciedlającym doskonałe jej opanowanie.
Przeczytaj ten praktyczny, inspirujący przewodnik, a z każdym dniem będziesz wykonywał coraz to nowy krok wiodący do celu, aż staniesz się wysoce skutecznym przywódcą.
Brian Tracy jest założycielem firmy Brian Tracy International i autorem prawie 40 książek publikowanych w 38 językach oraz wielu bestsellerów takich jak Psychologia sprzedaży czy A teraz stwórz wielka firmę. Jest również autorem i narratorem ponad 50 słuchowisk i programów filmowych.
Dr Peter Chee jest prezesem i dyrektorem generalnym firmy ITD. World z ponad 26-letnim doświadczeniem w szkoleniu i rozwijaniu przywódców z ponad 80 krajów. Pełni funkcję Chief Mentor Coach i jest głównym trenerem w programach Jacka Canfielda i Johna Maxwella, twórcą modelu SCM (Situational Coaching Model), współautorem książek Coaching for Breakthrough Success (z Jackiem Canfieldem) czy Becoming an Effective Mentoring Leader (z doktorem Williamem Rothwellem).

MT Biznes
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-774-6517-2

Tytuł oryginalny: 12 Disciplines of Leadership Excellence: How Leaders Achieve Sustainable High Performance

Liczba stron: 224

Format: 15.8x23.2

Cena katalogowa: 44,90 zł