Witajcie w Murderlandzie

Frederique Molay

Witajcie w Murderlandzie

24,99 zł

1599

 

Co dzieje się kiedy świat wirtualny całkowicie miesza się z rzeczywistością i zaczyna niebezpiecznie nią kierować? Dlaczego fantazje postaci wirtualnych spełniają się naprawdę?
· młodym czytelnikom - ku przestrodze!
· Frédérique Molay jest laureatką prestiżowej nagrody Prix du Quai des Orfevres 2007 za powieść kryminalną "La 7e femme"

Nathan, rozwiedziony profesor Harvardu, mieszka w Bostonie. Wolny czas spędza przed komputerem, oddając się internetowej rozrywce, jaką jest Island - wirtualna gra, gdzie w szczęśliwym świecie każdy może być kim chce i wieść beztroskie życie. Gra staje się dla niego azylem. Pewnego wieczoru Nathan, będąc wirtualnym Natem, potrąca samochodem kobietę, która pojawia się na drodze nie wiadomo skąd. Mogłoby się nawet wydawać, iż desperacko rzuciła się pod koła pędzącego auta. Jak ujawnia śledztwo, ktoś jej w tym pomógł… Nat jest w szoku i mimo iż świadkowie potwierdzają jego niewinność, dręczą go wyrzuty sumienia. Co gorsza, kiedy Nat rozłącza się i jest Nathanem, profesorem Harvardu, fikcja staje się rzeczywistością...

Muza
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-749-5835-6

Tytuł oryginalny: Bienvenue a Murderland

Liczba stron: 156

Format: 14.5x20.5

Cena katalogowa: 24,99 zł

Tłumaczenie: Grażyna Majcher

Cena pakietu

59,89 zł

3518

Cena pakietu

59,89 zł

3518