Ślub doskonały 120 sprawdzonych rad wedding plannerki

Katarzyna Gajek

Ślub doskonały 120 sprawdzonych rad wedding plannerki

59,90 zł

4193

 

Jak zręcznie poruszać się w labiryncie przedślubnych przygotowań?
Jak sprawić, by wyjątkowy i wyczekiwany dzień ślubu przebiegł bez zakłóceń?
Każda przyszła panna młoda pragnie, aby dzień jej ślubu był wyjątkowy. Każda też obawia się popełnienia błędów, o co w ferworze przedślubnych przygotowań nietrudno. Co zrobić, żeby ograniczyć ryzyko mniejszych i większych wpadek – zarówno podczas miesięcy poprzedzających dzień ślubu, jak i podczas niego?
Dzięki poradom profesjonalnej wedding plannerki zaoszczędzisz nawet 150 godzin, zoptymalizujesz wydatki, a także unikniesz wielu wątpliwości oraz większych i mniejszych katastrof. Wskazówki doświadczonego doradcy ograniczą również stres i pozwolą skupić się na przyjemnych aspektach wyjątkowego dnia ślubu.
W książce Ślub doskonały Katarzyna Gajek dzieli się doświadczeniem zdobytym przy realizacji ponad trzystu uroczystości – m.in. ślubów Anny i Roberta Lewandowskich oraz Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego.
Książka ilustrowana inspirującymi zdjęciami Agnieszki i Marcina Rusinowskich, którzy fotografowali setki ślubnych uroczystości.
Katarzyna Gajek – konsultantka ślubna z 10-letnią praktyką. Z jej pomocy skorzystali m.in. Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Anna i Robert Lewandowscy oraz Lucas Podolski. Ma na swoim koncie organizację już niemal 300 ślubno-weselnych wydarzeń. Często zapraszana jako ekspert do programów radiowych i telewizyjnych.

Zwierciadło
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-647-7661-8

Liczba stron: 280

Format: 23.5x20.7

Cena katalogowa: 59,90 zł