Sztuka kreacji marzeń Najprostszy sposób na wprowadzenie pozytywnych zmian

Mike Dooley

Sztuka kreacji marzeń Najprostszy sposób na wprowadzenie pozytywnych zmian

39,90 zł

2793

 

Odkryj rewolucyjną koncepcję Matrycy, która pozwoli ci jeszcze skuteczniej wywoływać zamierzony efekt i pokaże, w jaki sposób wybrać pożądany rezultat końcowy, unikając nadmiernego przywiązania do szczegółów czy zajmowania się przeklętym jak.
To najobszerniejsza i najbardziej zaawansowana dotychczas książka Mike’a Dooleya, która zabierze cię za zasłonę czasu i przestrzeni, pokazując, skąd się tutaj wziąłeś, kim naprawdę jesteś i w jaki sposób możesz natychmiast zacząć powodować zmiany w otaczającym świecie.
Sztuka kreacji marzeń rozkłada na czynniki pierwsze metafizyczne mechanizmy stojące za każdą fizyczną manifestacją. Aby pokonać twoje mechanizmy obronne, Dooley wykorzystuje ćwiczenia, anegdoty i analogie, ilustrujące sposób, w jaki Matryca uwidoczni przepływ wydarzeń, które spowodują, że w oparciu o twoje słowa, myśli i działania w twoim życiu zajdą zmiany. Zastosowanie koncepcji autora pozwala zrozumieć, że do urzeczywistnienia zmiany wystarczy jedynie określić swoje oczekiwania, a następnie zacząć po prostu podążać w kierunku ich realizacji.
Kluczem jest odkrycie, czego tak naprawdę chcesz, z jakiego powodu oraz co zrobić, by to otrzymać.

Illuminatio
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-624-7636-7

Tytuł oryginalny: Manifesting change

Liczba stron: 206

Format: 170x245mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Michał Starnowski