Dama w opałach

Karen Doornebos

Dama w opałach

32,90 zł

2199

Marzenia potrafią się spełniać w najmniej oczekiwany sposób

Często myślimy, że gdybyśmy urodzili się gdzie indziej, albo w innym czasie, bylibyśmy bardziej szczęśliwi. Wtedy moglibyśmy naprawdę rozwinąć skrzydła, pokazać na co nas stać!

Na przykład taka Chloe Parker. Zawsze uważała, że urodziła się dwa wieki za późno. Powinna być damą, jedną z tych, o których pisała Jane Austen, nosić piękne muślinowe sukienki, zalotnie spoglądać zza wachlarza i dumnie odrzucać awanse dżentelmenów, w oczekiwaniu na prawdziwą miłość. Tymczasem miała całkiem współczesne problemy, niezapłacone rachunki i byłego męża, który porozumiewał się z nią jedynie za pomocą smsów i e-maili.

Ale czy współczesna kobieta na pewno umiałaby przetrwać w świecie "Rozważnej i romantycznej"? Dama w opałach to opowieść przypominająca angielskie komedie romantyczne w najlepszym wydaniu. Gdyby była filmem, zagrałby w niej Hugh Grant albo Colin Firth. To historia kobiety, która na własnej skórze przekonała się, że nie wszystkie marzenia powinny się spełniać, a przysłowie: „wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma” niesie w sobie wiele prawdy.

Znak literanova
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2012-05-28

ISBN: 978-83-240-1715-7

Opracowanie graficzne
Katarzyna Borkowska

Tytuł oryginalny: Definitely not Mr. Darcy

Liczba stron: 456

Znak literanova

Format: A5 (144x205)

Cena katalogowa: 32,90 zł

Tłumaczenie: Beata Śmietana, Rafał Śmietana