Alfie Bloom i tajemnice Hexbridge

Alfie Bloom i tajemnice Hexbridge

29,99 zł

2099

 

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Idealna książka dla fanów Roalda Dahla i J.K. Rowling.

Życie Alfie Blooma jest monotonne. Monotonne i samotne. Wszystko to zmienia się, gdy zostaje on wezwany do biura tajemniczego prawnika i dziedziczy zamek pełen cudów. Ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu Alfie dowiaduje się, że urodził się w tym samym zamku… sześćset lat temu, podczas magicznego przeskoku czasu. Orin Hopcraft, ostatni z druidów ukrył w zamku starożytną magię, której inni poszukują, lecz, która nigdy nie powinna zostać użyta. Z pomocą swoich kuzynów: Madeleine i Robina, prawnika i latającego dywanu Alfie musi chronić magię przed przeciwnikami i strzec tajemnicy zamku Hexbridge.

Wilga
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2016-04-12

ISBN: 978-83-280-3125-8

Liczba stron: 336

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 29,99 zł

Cena pakietu

66,89 zł

4128