Sztuka seksu oralnego. Jak doprowadzić partnerkę lub partnera na nowe szczyty rozkoszy

Denchasy Ian, Denchasy Alicia

Sztuka seksu oralnego. Jak doprowadzić partnerkę lub partnera na nowe szczyty rozkoszy

39,99 zł

2539

 

Sztuka seksu oralnego to książka dla osób obojga płci, przedstawiająca uroki miłości francuskiej, zachęcamy więc do wspólnego z niej korzystania. Nigdy nie wątpcie w swoje możliwości. Z tą książką jako przewodnikiem możecie zostać mistrzami seksu oralnego i osiągnąć taki poziom umiejętności, o jakim nawet nie śniliście. Odkryjecie sekrety sztuki miłosnej - od miejsc erotycznych na mapie ciała przez techniki podniecania po zabawki erotyczne. I cieszcie oczy, oglądając wspaniałe fotografie zamieszczone w tej książce.
- Znajomość "geografii" partnerki/partnera, czyli wiedza o tym, gdzie znajdują się miejsca czułe na bodźce erotyczne, wpływa w zasadniczym stopniu na to, jak należy je pobudzać, aby poszerzyć pole doznań. Pieszczenie w odpowiedni sposób najwrażliwszych obszarów pozwala wznieść się na wyżyny rozkoszy.
- Refleksologia erotyczna przyjmuje, że okolice narządów płciowych są powiązane z ośrodkami energii życiowej w ciele człowieka, a stymulowanie tych okolic korzystnie wpływa na naszą kondycję zdrowotną.
- To co zjadamy, wpływa na posmak miłosnych wydzielin. Ogłaszamy zatem "Tak" dla papai i ananasa, a "Nie" dla czosnku i szparagów.

Muza
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania:
2011-09-19

ISBN: 978-83-775-8052-3

Tytuł oryginalny: The Art of Oral Sex

Liczba stron: 160

Format: 205x255mm

Cena katalogowa: 39,99 zł