Najlepsze lekarstwo to my

Frederic Saldmann

Najlepsze lekarstwo to my

37,00 zł

2594

 

Frédéric Saldmann, światowej sławy specjalista w dziedzinie profilaktyki zdrowotnej, kardiolog i dietetyk podsuwa proste i łatwo dostępne metody, jak cieszyć się zdrowiem.
Oto kilka prostych sposobów na harmonijne połączenie wszystkich jego życia - odżywiania, aktywności fizycznej i umysłowej, snu, seksu – by dłużej i lepiej z niego korzystać.

Frédéric Saldmann, autor wielu bestsellerowych książek z dziedziny zdrowia i profilaktyki, bazując na wieloletnim doświadczeniu lekarskim, przedstawia naturalne metody radzenia sobie z wieloma dolegliwościami, które nie wymagają leczenia farmakologicznego. Niektóre z tych dolegliwości skrywamy nawet przed lekarzem, uznając je za zbyt intymne lub banalne. Tymczasem moglibyśmy, nie narażając się na skutki uboczne leków, uporać się z nimi, pobudzając siłę organizmu i niewykorzystaną moc naszego mózgu.
Doktor Saldmann w sposób przystępny i ciekawy radzi, przypomina i uczy, jak pomóc sobie i innym, nie nakłaniając, rzecz jasna, do omijania szerokim łukiem gabinetów lekarskich.
Książki Saldmanna są tłumaczone na kilkanaście języków.

Sonia Draga
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2015-03-12

ISBN: 978-83-799-9174-7

Tytuł oryginalny: Le meilleur medicament

Liczba stron: 264

Format: 150x235mm

Cena katalogowa: 37,00 zł

Tłumaczenie: Krystyna Szeżyńska-Maćkowiak