Zosia z ulicy Kociej. Na wakacjach

Agnieszka Tyszka

Zosia z ulicy Kociej. Na wakacjach

24,90 zł

1700

 

Cześć! To ja, Zosia z ulicy Kociej. Mam nadzieję, że trochę się za mną stęskniliście… Ja jestem nieco stęskniona – za wami oczywiście i jeszcze za pisaniem, i siedzeniem na jabłoni… Tak to bywa, gdy człowiek zbyt długo choruje i każą mu leżeć w łóżku. Właśnie rozpoczęły się wakacje... Wysoka gorączka i wysoka NIEŻYWOŚĆ (to słówko wymyślone przez moją siostrę) zatrzymały nas w domu. Nawet ogród wydawał się zamorską krainą, gdy leżałyśmy w naszych łóżkach. I wiało nudą tak, że aż robiły się od tego przeciągi. Przenudne przeciągi. Żadnego towarzystwa, bo nikt nie przyjdzie w odwiedziny do zadżumionych. No, przesadzam… Ospa to nie dżuma, ale też jest zakaźna. I to jeszcze jak!
„Zosia z ulicy Kociej” to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. W trzeciej części kolejna niespodzianka: WIECZNA choroba, przez którą upragnione wakacje staną pod znakiem zapytania. Na szczęście uratuje je NCIŚ MALINOWY i dzięki temu możliwe będą: nocleg przy Gęsiej Street, spotkanie z Arusiem i Karolem Czwartym, a nawet wyjazd do Uroczyska Rusałek!
Ponuraki, drżyjcie! Zosia nie pozwoli Wam się nudzić!
Agnieszka Tyszka jest z wykształcenia polonistką. Przez kilka lat pracowała jako dziennikarka prasowa. Wydała wiele książek dla dzieci. Jej bajki ukazywały się w telewizyjnej „Jedyneczce”.
W 2005 roku otrzymała Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego za „Róże w garażu”.
Autorka jest mamą Asi, Julii i Meli.

Nasza Księgarnia
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-04-16

ISBN: 978-83-101-2374-9

Liczba stron: 224

Format: 140x190mm

Cena katalogowa: 24,90 zł

Cena pakietu

59,80 zł

3794