Ostateczność 6

Steve White, Charles Gannon

Ostateczność 6

49,90 zł

3169

 

Szósty tom cyklu „Starfire”, stworzonego przez Davida Webera i Steve’a White’a, kontynuacja wydarzeń opisanych w powieści „Exodus”. Członkowie planetarnego sojuszu żyją w zgodzie i harmonii... aż do przybycia floty okrętów większych od miast, uciekających z utraconej ojczystej planety. Arduanie podróżowali wieki, by znaleźć planetę, która będzie ich nowym domem. Obecność ludzi, których nie uznają za w pełni rozumne istoty, to dla nich tylko drobna niedogodność. Wierząc, że po śmierci przejdą reinkarnację, nie wahają się atakować z samobójczą furią. Poznawszy sekrety ludzkiej techniki zamierzają podbić cały zamieszkany rejon Galaktyki. Powstrzymać ich może tylko ponowne przymierze ludzi i innych istot...
Steve White pełnił służbę w Wietnamie jako oficer marynarki wojennej. Jest autorem kilkunastu powieści SF i fantasy, był nominowany do Nagrody Prometeusza za powieść Eagle Against the Stars. REBIS wydaje cykl „Starfire”, którego jest współtwórcą.
Charles Gannon jest profesorem wydziału literatury amerykańskiej St. Bonaventure University, publikował w czołowym magazynie science fiction „Analog”.
„Jak zwykle White zapewnia szybkie tempo akcji”.
„Publishers Weekly”

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2014-04-08

ISBN: 978-83-781-8524-6

Tytuł oryginalny: EXTREMIS

Liczba stron: 816

Rebis

Format: 128x197mm

Cena katalogowa: 49,90 zł

Tłumaczenie: Zbigniew A. Królicki