Sekrety letniej nocy

Lisa Kleypas

Sekrety letniej nocy

35,00 zł

2391

 

Pierwsza część z bestsellerowego cyklu Wallflowers.
Cztery młode damy z londyńskiego towarzystwa łączy jeden cel: wykorzystać kobiecy spryt i sztuczki, aby znaleźć męża. Rozpoczyna się sezon śmiałych polowań.
Annabelle Peyton zrobi wszystko, aby ocalić rodzinę przed finansową katastrofą. Postanawia wykorzystać swoją urodę i rozum, aby nakłonić odpowiedniego arystokratę do oświadczyn. Annabelle ma już intrygującego – i nieustępliwego – zamożnego, potężnego wielbiciela, Simona Hunta, który jasno dał jej do zrozumienia, że z radością stanie się jej przewodnikiem po świecie cielesnych rozkoszy i wybawi jej rodzinę od finansowych kłopotów. Annabelle jednak odrzuca jego szokującą propozycję, gdyż Simon Hunt nie spełnia jej podstawowego warunku – nie należy do świata arystokracji.
I choć przyjaciółki spieszą Annabelle z pomocą, a odpowiedni kandydat jest o krok od oświadczyn, okazuje się, że ona sama ma kłopot z rozeznaniem się we własnych pragnieniach… Pewnej letniej nocy ulega namiętnemu uściskowi Simona i jego kuszącym pocałunkom i odkrywa, że miłość to najbardziej niebezpieczna ze wszystkich gier.
W nowym cyklu Lisy Kleypas ukażą się:
„Jesienne zauroczenie”
„Zimowy ślub”
„Wiosna pełna tajemnic”
Kleypas zręcznie opisuje romantyczne napięcie między bohaterami, jak również konflikty i problemy w erze wiktoriańskiej. To wspaniały romans.
„Publishers Weekly”
Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2016-03-24

ISBN: 978-83-806-9274-9

Tytuł oryginalny: Secrets of a Summer Night

Liczba stron: 384

Prószyński Media

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 35,00 zł

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy