The Doors. Gdy ucichnie muzyka…

Mick Wall

The Doors. Gdy ucichnie muzyka…

49,90 zł

3493

 

W najnowszej biografii Jima Morrisona i The Doors poznajemy wiele nieznanych dotąd faktów. Śledzimy życie muzyków i ich zespołu od początku do końca, a opowiadają nam o nim oni sami oraz bliscy współpracownicy grupy. Poznajemy prawdę na temat autorstwa piosenek, którymi zachwycił się cały świat. Dowiadujemy się, jak naprawdę zmarł Jim Morrison i dlaczego w ogóle uciekł do Paryża. Przede wszystkim jednak śledzimy historię wzlotu i upadku jednego z największych wokalistów w historii rocka, a jest to historia opisana porywająco — z dramatyzmem godnym pasjonującej powieści lub reportażu śledczego.
Ponadto autor żywo przestawia barwne lata sześćdziesiąte oraz śledzi losy członków The Doors po śmierci Morrisona. Czytelnik znajdzie tu również wiele niepublikowanych wcześniej wypowiedzi, udzielonych specjalnie z myślą o tej książce, a także zdjęcia i dyskografię zespołu.

MICK WALL — ceniony brytyjski dziennikarz muzyczny, publikujący w takich pismach jak „Kerrang!” i „Classic Rock”; autor książkowych biografii Black Sabbath, AC/DC, Guns N’ Roses, Pearl Jam, Iron Maiden, Led Zeppelin oraz wielu innych zespołów i artystów.


„Już od pierwszych słów dajemy się porwać narracji Walla…”.
„Record Collector”

In Rock
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-643-7335-0

Tytuł oryginalny: Love becomes a funeral pyre

Liczba stron: 472

In Rock

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 49,90 zł

Tłumaczenie: Lesław Haliński

Cena pakietu

99,80 zł

6237