Sexy Bastard Tom 3 Knox

Eve Jagger

Sexy Bastard Tom 3 Knox

39,90 zł

2534

 

Trzecia książka z serii Sexy Bastard o uwodzicielskich mężczyznach, którym ciężko się oprzeć
Sławny, pociągający i bez wątpienia warty grzechu – taki właśnie jest Cooper Knox. Ten utalentowany bejsbolista słynnej drużyny New York Yankees przyciąga kobiety jak magnes. Kiedy zostaje przeniesiony do rodzinnej Atlanty, ma nadzieję, że spotka pewną dziewczynę, z którą kiedyś spędził noc i nie może o niej zapomnieć.
Chociaż Shelby Masters jest już dorosłą i piękną kobietą, dla bliskich nadal pozostaje „Małą Shelby”. Nikt nie domyśla się, że miała krótki romans z Knoxem, najlepszym przyjacielem jej nadopiekuńczego brata.
Gdy Knox i Shelby ponownie na siebie trafiają, od razu wiedzą, że nie są w stanie oprzeć się pożądaniu. Para zaczyna się potajemnie spotykać. Wkrótce jednak przekonują się, że budowanie związku nie jest proste, zwłaszcza jeśli muszą się ukrywać z uczuciami.

Niesamowita powieść, która wciągnie cię od samego początku i w pełni zaspokoi. Nawet jeśli nie jesteś fanką bejsbolu, Knox sprawi, że zmiękną ci kolana. On wie co robić – na boisku, w łóżku i wszędzie pomiędzy.
– Liz~ Liz’s Reading Life

Eve Jagger – bestsellerowa, amerykańska autorka „USA Today” i twórczyni serii Sexy Bastard. Uwielbia kreować skomplikowane emocjonalnie postaci zadziornych kobiet i seksownych samców alfa. Seria Sexy Bastard doskonale wpisuje się w ten schemat.

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-656-0123-0

Tytuł oryginalny: Sexy Bastard. Knox

Liczba stron: 352

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Agnieszka Brodzik

Cena pakietu

76,80 zł

4564

Cena pakietu

79,80 zł

4729