Te małe seksowne cyferki Jak rozwinąć biznes przy użyciu danych, które już mamy

Brown Paul, Maex Dimitri

Te małe seksowne cyferki Jak rozwinąć biznes przy użyciu danych, które już mamy

19,95 zł

1267

 

Czy możesz sobie wyobrazić, że jesteś w stanie zidentyfikować klientów przynoszących największe zyski, wypracować lepszą strategię komunikowania się z nimi i zainspirować ich, aby kupowali więcej?
A więc, naprawdę możesz to zrobić. A najlepsze jest to, że możesz to osiągnąć używając danych, które już masz.
Wszystko, co robimy, tworzy dane. Za każdym razem, gdy ktoś ogląda coś w sieci, szuka w Google lub nawet przegląda sieć w swoim telefonie, tworzona jest kolejna cząstka danych, które mogą pomóc nam zrozumieć i przewidzieć zachowanie konsumentów. Rewolucja w analizowaniu danych właśnie się toczy i metody oraz narzędzia radzące sobie z tym „potopem danych” stają się coraz prostsze i mniej kosztowne, a jednocześnie bardziej precyzyjne, niż kiedykolwiek wcześniej.
Dimitri Maex, Managing Director globalnej agencji reklamowej OgilvyOne New York i mózg praktyki analitycznej stosowanej w agencji pokazuje, jak możemy przekształcić swoje dane – te małe seksowne cyferki, które mogą zapewnić więcej zysków naszemu biznesowi – w skuteczne strategie prawdziwego wzrostu. W jasnym, przejrzystym stylu wyjaśnia, jak:
•Ustalić, którzy klienci mają największy potencjał zwiększenia wartości, po których można spodziewać się większych zakupów, a którzy nie są warci targetowania.
•Alokować zasoby marketingowe w najlepszy możliwy sposób.
•Przewidzieć, jakich produktów lub usług klienci będą potrzebować w przyszłości.
•Zoptymalizować swoją obecność w sieci, aby uzyskać największy zwrot z wyszukiwania.
Lektura obowiązkowa dla marketerów starających się uzyskać najwyższy zwrot z inwestycji, właścicieli małych firm pragnących rosnąć szybciej lub kreatywnych twórców pragnących poznać reakcję na swoje działania – i nie tylko.

Promise
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-754-1100-3

Tytuł oryginalny: SEXY LITTLE NUMBERS How to Grow Your Business Using the Data You Already Have

Liczba stron: 262

Format: 170x230mm

Cena katalogowa: 19,95 zł

Tłumaczenie: Marek Włodarz