Szczęśliwa ulica

Liza Marklund

Szczęśliwa ulica

34,99 zł

2268

Dziesiąta część serii kryminałów opowiadających o dziennikarce śledczej Annice Bengtzon.

Dziesiąta część serii kryminałów opowiadających o dziennikarce śledczej Annice Bengtzon.
Annika Bengtzon wraca do pracy w redakcji „Kvallspressen”. Kiedy przedsiębiorca i były członek szwedzkiego parlamentu, Ingemar Lerberg, zostaje znaleziony zmasakrowany w swoim domu w ekskluzywnej podsztokholmskiej dzielnicy, Annika otrzymuje zlecenie zajecia się sprawą.
Mnożą się wątpliwości: Gdzie jest żona polityka, Nora? Kto zadręczył na śmierć Kaggena, miejscowego włóczęgę? Co wspólnego z tym wszystkim ma Viola Soderland? I dlaczego wszyscy nienawidzą redaktora naczelnego gazety, Andersa Schymana? Ofiara napaści walczy o życie, a w sieci rozpętuje się kampania nienawiści, obnażająca prawdziwe oblicze idylicznego przedmieścia.
Liza Marklund należy do najbardziej znanych na świecie szwedzkich autorów kryminałów. Ma na swoim kącie wiele sukcesów. Otrzymała m.in. trzy międzynarodowe nagrody: The Reading Relay Gold Medal, Eurocrine Read of the Year i The Petrona Award. Obok Stiga Larssona jest jedyną skandynawską autorką obecną na listach bestsellerów „New York Timesa”. Jej ksiązki są wydawane na całym świecie, ich łączny nakład przekroczył już 15 milionów egzemplarzy!

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2014-04-02

ISBN: 978-83-755-4806-8

Tytuł oryginalny: LYCKLIGA GATAN

Liczba stron: 408

Czarna Owca

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 34,99 zł

Tłumaczenie: Elżbieta Frątczak-Nowotny