Cukierku, Ty łobuzie! Dwie gry planszowe o przygodach sprytnego kota Cukierka

Cukierku, Ty łobuzie! Dwie gry planszowe o przygodach sprytnego kota Cukierka

77,00 zł

5405

 

Gra „Cukierku, Ty łobuzie!” opiera się na serii książek dla dzieci Waldemara Cichonia, z której pierwsza część o takim właśnie tytule znajduje się w kanonie lektur szkolnych dla klas I-III. Uwielbiana przez dzieci i dorosłych zabawna seria o psotach i figlach Cukierka i jego wcale nie mniej zabawnej rodzinki wreszcie pojawia się w formie gry planszowej!
Cukierek od samego początku stał się dla dzieci niezwykle bliski i teraz w końcu same będą mogły zmierzyć się z ich ukochanym pupilem!
W pudełku znajdują się dwie gry, zapełnione barwnymi obrazkami, które przedstawiają scenki z życia kota. Są to znane już ilustracje z książki.
Dzięki prostym zasadom gry można z łatwością nauczyć gry swoich przyjaciół i zagrać wspólnie z tymi, którzy jakimś cudem jeszcze dotąd go nie poznali! Dodatkowo, mnóstwo zabawnych żetonów oraz spersonalizowana, oryginalna kostka z rysunkiem kota i człowieka sprawia, że chce się grać na okrągło!

Gry są z pozoru proste, ale nie dajcie się zwieść… Pamiętajcie, wyścig z kotem, zawsze, kiedy już się zacznie, trwa do samego końca! Dwie gry planszowe, mnóstwo kolorowych żetonów i pionki Postaci, unikatowe kostki z ikonami Kota i jego właściciela oraz dodatkowa plansza Sweterka – to wszystko sprawia, że w grze nie brakuje emocji, a przygoda z Cukierkiem jest niezwykle wesoła i kolorowa! Zagrajcie i przekonajcie się, ile wspaniałej zabawy zapewni Wam Cukierek!
Ah, ten Cukierek, jest naprawdę wyjątkowy, bo choć same z nim kłopoty, wzbudza przy tym tyle radości, że nie sposób go nie pokochać! Prawda, Cukierku?
Miau…


Zawartość pudełka:
• plansza „Cukierku, Ty łobuzie!”
• plansza „Złapię cię, Cukierku!”
• plansza Sweterka
• 41 żetonów (bonusy i psikusy)
• 3 kostki
• 4 pionki Rodziny
• pionek kota
• instrukcja

Aleksandria Gry
Oprawa: Pudełko kartonowe

Format: 160x225mm

Cena katalogowa: 77,00 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem