Robbie i banda dobrych złodziei

Abrahams Peter

Robbie i banda dobrych złodziei

25,00 zł

2122

 

TAKIE LEKTURY MŁODZI CZYTELNICY UWIELBIAJĄ...


NIE TYLKO HARRY POTTER ZNA SIĘ NA CZARACH...

Kiedy jest się nastolatką, jak Robbie Forester, wcale się nie myśli, że życie może być niesprawiedliwe. A kancelaria prawnicza, w której pracuje jej mama, chyba nie pomaga bogaczom w ich perfidnych interesach na szkodę tych mniej zamożnych.
Naprawdę to wszystko wygląda jednak inaczej... Bo okazuje się, że atrakcyjny dla bogatego inwestora teren zajmują jadłodajnia dla ubogich, sklep płytowy, bar z przekąskami i kawiarenka. I teraz wystarczy podnieść im wszystkim czynsz, by zwinęli interesy.
Na szczęście jest na tym świecie Robbie i jej troje przyjaciół, którzy znajdą rozwiązanie tego problemu. Z wielką pomocą tajemniczej bransoletki o magicznej mocy. Ale może tam, gdzie sprawiedliwość jest bezsilna, na złych ludzi jedynym sposobem są właśnie czary...

Peter Abrahams w trzytomowej serii „Ingrid na tropie” stworzył postać nastoletniej panny detektyw z miasteczka Echo Falls, w którym ciągle zdarzają się jakieś kryminalne afery! Dla młodzieży napisał także przygodowy kryminał „Prawdziwy sprawdzian”.
A pod pseudonimem Spencer Quinn pisze cykl zabawnych powieści o przygodach prywatnego detektywa Berniego i jego niesfornego psa, Cheta.

C&T
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-747-0302-4

Tytuł oryginalny: Robbie Forester and the outlaws of sherwood st.

Liczba stron: 224

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 25,00 zł

Tłumaczenie: Aleksandra Wolnicka