Odrobina słodyczy

Shari L. Tapscott

Odrobina słodyczy

34,90 zł

2010

 

Dwudziestodwuletnia Harper uświadamia sobie, że Brandon, chłopak będący od wielu lat był w niej zakochany jest miłością jej życia. Postanawia wyznać mu swoje uczucia. Jej idealny plan psuje jednak jedno wydarzenie - jej obiekt westchnień pojawia się z nową dziewczyną.

By jak najszybciej zapomnieć o swoim złamanym serciu zaczyna poświęcać coraz więcej czasu swojej pasji. Zgłasza się do telewizyjnego show, w którym oceniać jej wypieki będzie między innymi Manson - wokalista jednego z bardzo popularnych zespołów muzycznych, który odrazu zwraca na nią swoją uwagę. Wszystko wydaje się proste i idzie po jej myśli, dopóki nie zostaje przydzielona do Sadie - nowej partnerki Brandona. Harper jednak nie chce tylko być uczestniczką konkursu, ona che wygrać! Nawet jeśli będzie musiała zaprzyjaźnić się z Sadie, aby to osiągnąć...

Illuminatio
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-01-21

ISBN: 978-83-661-3489-8

Tytuł oryginalny: Sugar and Spice

Liczba stron: 272

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Edyta Świerczyńska

Ola Bojarska

Romantycznie i słodko

Absolutnie jestem zakochana w epilogu. To pozycja idealna dla każdego, komu serce bije w romantycznym trybie. Całą historię czyta się bardzo lekko, przyjemnie i dosłownie na jednym wydechu. Z dużym zaciekawieniem śledziłam całą historię i dopingowałam Mansonowi. Czy dziewczyna zwróci jednak na niego uwagę? Tego dowiesz się po przeczytaniu ,,Odrobiny słodyczy". ;)

Mariola Gawlik

Chyba najlepsza!

Genialna ksiażka! Tak samo jak cała seria, którą polecam każdemu. Chociaż, każdą powieść można czytać osobno to kręci sie ona wokół grupki znajomych dlatego warto zagłębić się rówież w poprzednie części.

Aga Charzyńska

Urocza historia

,,Odrobina słodyczy'' to powieść, która momentami rozśmieszała mnie do łez. Sprawiła, że zakochałam się w postaciach! Po zakończeniu czytania zaczełam uśmiechać się patrząć w okno. Poważnie. To taka urocza historia!

Cena pakietu

79,80 zł

4704

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka