The Rose and the Ring Pierścień i Róża Adaptacja klasyki literatury z ćwiczeniami

Makepeace Thackeray William

The Rose and the Ring Pierścień i Róża Adaptacja klasyki literatury z ćwiczeniami

24,90 zł

1700

 

Historia rozgrywająca się w baśniowych królestwach, pełna ukrytych przesłań o znaczeniu pozorów i fałszywych wizerunków. W. M. Thackeray opublikował opowieść o miłości księcia Giglio i pięknej Rosalby w święta Bożego Narodzenia w 1854 r., jako baśń dla dzieci. Ironiczny humor i liczne podteksty sprawiły, że po tę niezwykłą książkę zaczęli sięgać dorośli, odnajdując w niej wiele uniwersalnych prawd o naturze człowieka.
Angielski. The Ring and the Rose to niekonwencjonalny sposób nauki języka, który łączy lekturę wciągającej historii z rozwiązywaniem pomocniczych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści w naturalny sposób przyswoisz słownictwo i konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i praktyczny słowniczek angielsko-polski.
Czytaj adaptację i...
wciągnij się w pełną humoru i ukrytych znaczeń powieść fantastyczną, sprawdzaj znaczenie słówek, nie odrywając się od książki dzięki tłumaczeniom na marginesach, poznaj angielskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2), ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem, rozwiązuj urozmaicone ćwiczenia leksykalne i gramatyczne.
ADAPTACJA KLASYKI GATUNKU ZE SŁOWNICZKIEM I ĆWICZENIAMI!

Edgard
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-11-07

ISBN: 978-83-660-5353-3

Liczba stron: 196

Format: 150x210mm

Cena katalogowa: 24,90 zł