TED Talks Oficjalny poradnik TED. Jak przygotować wystąpienie publiczne

Chris Anderson

TED Talks Oficjalny poradnik TED. Jak przygotować wystąpienie publiczne

49,90 zł

3094

 

Bestseller "New York Timesa"
Książka dla każdego, kogo kiedykolwiek zainspirowało jakiekolwiek wystąpienie TED. Poradnik przygotowywania niezapomnianych i wyjątkowych wystąpień.
Od 2001 roku, kiedy to objął funkcję szefa TED-u, Chris Anderson pokazuje w jaki sposób starannie przygotowane wystąpienia, mogą stać się kluczem do serc publiczności – uwalniają emocje, szerzą wiedzę, a przede wszystkim są decydujące w rozpowszechnianiu idei. Dobrze przygotowane wystąpienie może nie tylko zelektryzować zgromadzoną na sali publiczność, może również wpłynąć na zmianę światopoglądu i oddziaływać niewypowiedzianie silniej niż jakikolwiek tekst.
Ta książka pokazuje, na czym polega sekret stworzenia wystąpienia o nieprawdopodobnej mocy, co więcej daje narzędzia, które pozwalają ten efekt uzyskać w najlepszy możliwy sposób. Nie ma jednej formuły dla wszystkich, a jedno wystąpienie nie powinno być kopią innego. Na szczęście są narzędzia wspierające każdego mówcę.
Jest to poradnik na miarę XXI wieku służący prawdziwie skutecznej komunikacji.

„Doskonałe! Po prostu najlepszy poradnik o wystąpieniach publicznych, jaki kiedykolwiek czytałem” – TIM HARFORD, Financial Times.

Bez Maski
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-938-0034-6

Tytuł oryginalny: TED TALKS: The Official TED Guide to Public Speaking

Liczba stron: 304

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 49,90 zł

Tłumaczenie: Magdalena Goc-Ryt

Cena pakietu

89,80 zł

5488

Cena pakietu

99,80 zł

6088