Salon piękności. Niezwykłe kobiety w Biblii

Tomasz Zamorski

Salon piękności. Niezwykłe kobiety w Biblii

29,90 zł

1645

 

Kobiety, które uczą, inspirują, stawiają wyzwanie

W Piśmie Świętym główne role grają mężczyźni – tak brzmi obiegowa opinia, ale czy jest prawdziwa? Co z Maryją, Marią Magdaleną czy Ewą? Przecież nawet w rodowodzie Jezusa występują kobiety, i to nie byle jakie.

Tamar nie cofnęła się przed niczym, żeby dowieść sprawiedliwości, a jej przebiegłość była doceniona nawet przez jej przeciwników. Debora była prorokinią, którą namawiała Izraelitów do wojny, a ostatecznie sama poprowadziła wojska do walki. Podobnie Judyta, która podstępem wdarła się do obozu wroga i obcięła głowę jego dowódcy. W Biblii nie ma słabych kobiet, wystarczy tylko je poznać.

Zwykły salon piękności to miejsce, w którym można zregenerować siły i odzyskać piękno. Ten niezwykły salon piękności to historie dwunastu zdumiewających kobiet, które pozwalają na duchową regenerację, odkrycie własnej siły i wyjątkowości.

Tomasz Zamorski – dominikanin, uznany kaznodzieja. Na co dzień mieszka w Łodzi, gdzie m.in. z o. Adamem Szustakiem i o. Tomaszem Nowakiem współtworzy katolickiego Netflixa – stronę dominikanie.pl oraz popularny na YouTube kanał Paśnik.

Znak
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-05-20

ISBN: 978-83-240-5834-1

Liczba stron: 192

Znak

Format: 124x195mm

Cena katalogowa: 29,90 zł

Rok wydania: 2019

Zajrzyj do środka

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka