Ronaldo. Obsesja doskonałości

Luca Caioli

Ronaldo. Obsesja doskonałości

39,90 zł

3093

 

Gdy młody, dobrze rokujący Portugalczyk pojawił się w Manchesterze United w 2003 roku, sir Alex Ferguson bez wahania ubrał go w koszulkę z numerem 7, którą kiedyś dumnie nosiły takie gwiazdy jak George Best, Eric Cantona czy David Beckham. Oczekiwania były ogromne, a Ronaldo nie rozczarował. Jako pierwszy piłkarz Premier League zdobył w 2008 roku tytuł Piłkarza Roku FIFA.
Podczas prezentacji na Estadio Santiago Bernabéu 80 tysięcy kibiców przyszło oglądać swojego nowego idola. Od czasu słynnego transferu za 96 milionów euro do Realu Madryt trwa jego dobra passa w zdobywaniu goli, która sprawia, że rywalizacja między nim a Leo Messim z FC Barcelony staje się jeszcze bardziej zaciekła. Król strzelców Primera División już teraz na stałe zapisał się złotymi zgłoskami w historii piłki nożnej.
Luca Caioli opisuje historię Ronaldo nie tylko z perspektywy boiska, ale – jak nikt wcześniej – dociera do sekretów życia prywatnego, co w przypadku tak rozpoznawalnego piłkarza­-celebryty nie jest sprawą łatwą. Zapraszamy w wyjątkową podróż, zaczynającą się na małych boiskach podwórkowych, a kończącą w blasku reflektorów największych stadionów świata, dokąd prowadzi tylko jedna droga: ciężka praca i obsesyjne dążenie do doskonałości.
To już trzecie wydanie Ronaldo. Obsesja doskonałości, wzbogacone pięcioma nowymi rozdziałami napisanymi specjalnie dla polskich czytelników. Dla fanów CR7 – pozycja obowiązkowa!
***
Kiedy gasną światła wielkich stadionów, gwiazda CR7 świeci nadal.
- Jerzy Dudek
Powinna być lekturą obowiązkową nie tylko dla fanów Realu Madryt, ale wszystkich, którzy chcieliby zrozumieć fenomen Ronaldo.
- Michał Pol

Sine Qua Non
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: trzecie

Data pierwszego wydania:
2015-10-06

ISBN: 978-83-792-4456-0

Tytuł oryginalny: Ronaldo. Una Ambicion sin limites

Liczba stron: 352

Format: 14.7x21.4

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Bardadyn Barbara, Sałbut Bartosz