Roma i Amor - historia prawdziwa

Jerzy Zieliński

Roma i Amor - historia prawdziwa

27,90 zł

2058

 

Dramatyczna historia, która między niewyobrażalne cierpienie wplata miłość, marzenia i nadzieje. Główną bohaterkę Romę przyjdzie nam poznać jako uwikłaną w toksyczną relację kobietę w średnim wieku. Igor, niewidomy mąż Romy jest starszy od niej o dwadzieścia pięć lat. Niepełnosprawność i różnica wieku sprawia, że zazdrość Igora o młodszą żonę przeradza się w chore uczucie.
Roma doświadcza przemocy fizycznej i psychicznej, ale niebawem jej koszmar ma się zakończyć, ponieważ serce Igora odmówi posłuszeństwa podczas kolejnego, intymnego zbliżenia. Śmierć męża nie oznacza jednak, że życie Romy stanie się łatwiejsze.
Odmieniona, „uwolniona” od męża Roma stopniowo zacznie się zmieniać, by z czasem stać się atrakcyjną kobietą, która sprawnie zarządza przejętą firmą. Podążając za wskazówkami przyjaciół Roma zdecyduje się na wspólny wyjazd, który zaowocuje poznaniem szarmanckiego i wrażliwego Piotra. Nowa znajomość niesie ze sobą nadzieje, ale Piotr cierpi na chorobę stopniowo odbierającą mu wzrok.
Roma wspominając dramatyczną przeszłość początkowo będzie się wahać, ale ostatecznie ulegnie i zostanie żoną Piotra. Szczęście nie będzie trwać długo, ponieważ i ten związek okaże się bolesny, a odchodzący mąż zabierze ze sobą ich dziecko…
Łaskawy los pewnego dnia postawi na drodze Romy kolejnego mężczyznę. Czy powinna zaryzykować?

Psychoskok
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-790-0406-5

Tytuł oryginalny: "Roma i Amor - historia prawdziwa"

Liczba stron: 180

Format: 140x210mm

Cena katalogowa: 27,90 zł

Cena pakietu

67,80 zł

4452

Cena pakietu

82,80 zł

5352

Cena pakietu

67,80 zł

4452

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka