Rakietowi miliarderzy. Elon Musk, Jeff Bezos i nowy wyscig kosmiczny

Tim Fernholz

Rakietowi miliarderzy. Elon Musk, Jeff Bezos i nowy wyscig kosmiczny

49,90 zł

2745

 

ODLICZANIE DLA KOSMICZNYCH MILIARDERÓW TRWA!

Wielu mówiło, że receptą na to, jak najszybciej zarobić duże pieniądze w branży kosmicznej, jest wejść z jeszcze większą sumką.
Elon Musk

Relacja z pierwszej ręki o nowym wyścigu w kosmos i o tym, jak Elon Musk i Jeff Bezos wydają miliardy dolarów z własnej kieszeni, by podbić przestrzeń kosmiczną i przekroczyć ostateczną granicę.

Tuzy biznesu stawiają własne fortuny na budowę statków kosmicznych, jednak wciąż nie wiadomo, czy eksploracja kosmosu okaże się dochodową inwestycją, sposobem na zbawienie ludzkości czy też… zabrnie w ślepą uliczkę.

Dzięki reportażowi Tima Fernholza mamy szansę podejrzeć branżę w trakcie prawdziwej rewolucji. NASA pragnie ocalić ambitny program eksploracji kosmosu. Giganci tacy jak Boeing i Lockheed Martin usiłują dorównać nowym rywalom, lobbyści walczą o środki publiczne, a ustawodawcy usiłują nie dopuścić do tego, by nowy wyścig kosmiczny wywołał globalny konflikt.

Dzięki dostępowi do poufnych informacji oraz dotarciu do kierowników najwyższego szczebla firm takich jak SpaceX, na czele z samym Muskiem, NASA oraz Blue Origin, Boeing, Lockheed Martin, Orbital ATK czy Virgin Galactic Fernholz tworzy pasjonującą opowieść o rywalizacji i przetrwaniu w tej wymagającej branży.

Znak Horyzont
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-06-17

ISBN: 978-83-240-5743-6

Liczba stron: 400

Znak Horyzont

Format: 163x235mm

Cena katalogowa: 49,90 zł

Tłumaczenie: Monika Skowron

Rok wydania: 2019

Zajrzyj do środka

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka