Projekt. Mądre Wychowanie

Hal Runkel

Projekt. Mądre Wychowanie

 

Książka o dojrzałym rodzicielstwie opartym na miłości, szacunku, zaufaniu i prawdziwej bliskości.
Hal Runkel jest licencjonowanym terapeutą rodzin i małżeństw. Czy więc możliwe, żeby pozwolił swemu dwuletniemu synkowi publicznie wyprowadzić się z równowagi? Oczywiście, że tak! Kiedy wybiegał z restauracji za krzyczącym chłopcem, Hal aż dyszał ze złości. To przykuło uwagę wszystkich gości, a Hal doznał olśnienia... Zrozumiał, że nie tędy droga, i diametralnie zmienił swoje życie. Pomógł już wielu rodzinom, pozwólcie, aby pomógł i Wam.
Wszyscy zetknęliśmy się z wieloma niezawodnymi technikami wychowania idealnych dzieci. Byliśmy bombardowani hasłami o tym, że powinniśmy się dla nich poświęcać i zawsze przy nich być. Tylko dlaczego czujemy się przytłoczeni, sfrustrowani i niedocenieni? Odpowiedź jest prosta. Ponieważ za dużo uwagi poświęcamy naszym dzieciom! Tak, to prawda! Najlepsze, co możemy dla nich zrobić, to skupić się na sobie. Tylko wtedy zdołamy nawiązać zdrowe i szczęśliwe relacje oraz przywrócić sobie i dzieciom właściwe miejsca w rodzinie.
Już dziś rozpocznijcie Projekt Mądre Wychowanie i sprawdźcie, jak wychować szczęśliwe dzieci, zachowując przy tym spokój.

Nasza Księgarnia (WNK)
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-04-02

ISBN: 978-83-101-2432-6

Liczba stron: 288

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Tłumaczenie: Edyta Skrobiszewska