Podzielone królestwo 4 Lodowe wrota

Frewin Jones Allan, Chalk Gary

Podzielone królestwo 4 Lodowe wrota

19,99 zł

1300

 

W całym podzielonym królestwie nie ma dziwniejszej wyspy niż Sfero-lin.
Tropikalna dżungla rojąca się od dzikich bestii... Milczące klasztorne mury skrywające wiele sekretów... Niebosiężny górski szczyt tonący we mgle... Ta wyspa pełna jest niespodzianek i... śmiertelnych pułapek.
I to właśnie tam, na pokrytych śniegiem zdradliwych zboczach, Drepcik, Esmeralda i Czarek mają szukać czwartej z sześciu zagubionych koron pradawnych borsuczych mędrców.
Towarzyszy im Izmael Błędny, sympatyczny, lecz zupełnie pomylony zając, który ma prawdziwy talent do wpadania w tarapaty.
Legendy mówią, że kiedyś, dawno, dawno temu, był jeden świat cały, jak piłka pływająca w przestrzeni, i że rządził wtedy mądry władca.
Legendy mówią też, że władca pomylił się i spowodował wielki wybuch - tak wielki, że cały świat rozbił się na tysiące kawałków - wysp dryfujacych na niebie.
Władca zdał sobie sprawę, jak straszny błąd popełnił i w kilka minut, jakie pozostały do zniszczenia świata, udało mu się umieścić sześć magicznych koron na sześciu statkach i wysłać je tak daleko od eksplozji, jak to możliwe, z nadzieją, że pewnego dnia ktoś zbierze wszystkie korony i zjednoczy rozbity świat. Czy uda się to dwójce bohaterów, z którymi podążają źli piraci.

Papilon
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-245-9874-8

Liczba stron: 168

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 19,99 zł

Cena pakietu

54,89 zł

3394

Cena pakietu

59,89 zł

3694