Panny młode Wiosna

Hauck Rachel, Worth Lenora, Moseley Meg

Panny młode Wiosna

39,00 zł

2399

 

Marcowa panna młoda
Susannę Truitt dzielą trzy tygodnie od wstąpienia do rodziny królewskiej. Wkrótce wyjdzie za mąż za władcę Królestwa Brightonii, Nathaniela II. Kiedy jednak rząd nalega, by zrzekła się amerykańskiego obywatelstwa, a rodzina i przyjaciele nie mogą zaangażować się w przygotowanie uroczystości, Susanna zaczyna wątpić, czy to małżeństwo rzeczywiście jest jej pisane.

Kwietniowa panna młoda
Przyszła panna młoda, Stella Carson, nie może się już doczekać dnia, w którym poślubi żołnierza Marshalla Hendersona. Jednakże gdy Marshall wraca do rodzinnej Luizjany, staje się dla nich obojga jasne, jak bardzo się zmienił.
Do ślubu zostało już tylko kilka tygodni, a Stella i Marshall muszą wybierać: małżeństwo zbudowane na przeszłości i wierze w dawną miłość czy przyszłość całkowicie inna niż ta, którą wyobrażała sobie Stella.

Majowa panna młoda
Ellie Martin, dziewczyna wiejskiego pochodzenia mieszkająca w Atlancie, przez całe życie marzyła o tradycyjnym weselu, ale brakuje jej kluczowego składnika, by wypełnić plany na przyszłość: kandydata na pana młodego. I wtedy Ellie poznaje Graya Whitby’ego – na dodatek na ślubie. Kiedy jednak dziewczyna ryzykuje swoją własną przyszłość dla dobra siostry, Gray obawia się, że zawsze będzie na drugim miejscu. Czy Ellie i Gray odnajdą wspólną drogę pośród osądów i wymagań stawianych przez innych, czy ich romans zakończy się, zanim zaczął się na dobre?

Dreams
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-658-4315-9

Tytuł oryginalny: Spring Brides: A Year of Weddings Novella Collection (A Year of Weddings 1 #4-6)

Liczba stron: 416

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 39,00 zł

Tłumaczenie: Joanna Olejarczyk

Cena pakietu

78,90 zł

4793

Cena pakietu

93,90 zł

5693

Cena pakietu

68,90 zł

4193

Cena pakietu

68,90 zł

4193

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka