Niesłychane losy Ivana Kotowicza Tom 3 Trumna chłysta

Ambrzykowski Michał, Kusina Kajetan

Niesłychane losy Ivana Kotowicza Tom 3 Trumna chłysta

44,90 zł

2915

 

W swoim krótkim życiu Ivan Kotowicz był świadkiem wielu niezwykłych zjawisk, ale niezmierzone tereny radzieckiej Rosji skrywają jeszcze niejedną tajemnice. Od wydarzeń mających miejsce w pierwszym tomie minęło kilka lat, a nasz bohater obudził się w świecie znacząco różniącym się od tego, który znał. Czy wpojone przez ojca zasady i niezłomny hart ducha wystarczą mu, aby wyjść cało z czyhających na niego niebezpieczeństw?

W nowej części przygód Ivana Kotowicza, zatytułowanej „Trumna chłysta”, czytelnicy ponownie znajdą unikalną mieszankę gatunków, która wraz z intrygująca fabułą i charakterystycznymi rysunkami przyczyniła się do sukcesu poprzednika.

Komiks „Niesłychane Losy Ivana Kotowicza” powstał w celu zapełnienia pewnej luki na rodzimym rynku. Chcieliśmy stworzyć tytuł przygodowy mający na celu dostarczenie rozrywki zarówno znawcom komiksu, jak i tym początkującym. Chcemy, żeby czytelnik dobrze się bawił dzięki dopieszczonym rysunkom i wciągającej fabule, która nie obraża jego inteligencji.

Autorzy

Kultura gniewu
Broszurowa ze skrzydełkami

Data pierwszego wydania:
2018-09-14

ISBN: 978-83-648-5898-7

Liczba stron: 128

Format: 160x230mm

Cena katalogowa: 44,90 zł