Najfutbolniejsi 9 Tajemnica deszczu meteorytów

Roberto Santiago

Najfutbolniejsi 9 Tajemnica deszczu meteorytów

49,90 zł

3693

 

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej… Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno komplikują…

Podczas wakacji chłopcy i dziewczyny z drużyny FC Soto Alto wyjeżdżają na wymarzoną wycieczkę do paryskiego Disneylandu. Mają zamiar się tam świetnie bawić i przeżyć niezapomniane wakacje. Tymczasem okoliczności sprawiają, że podczas otwarcia Deszczu Meteorytów, nowej atrakcji w parku rozrywki, zostają gośćmi specjalnymi. A właściwie, to zastępcami gości specjalnych. Ale niech tam, ważne, że mogą zagrać mecz o legendarny puchar. Tylko... Gdzie jest ten puchar?! To nowa zagadka dla Najfutbolniejszych.

Najfutbolniejsi to dowcipna, sympatycznie napisana i bogato ilustrowana seria książek, opowiadająca o pasji i zaangażowaniu, o przyjaźni i współpracy, o perypetiach i przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. A przede wszystkim – o zupełnie niesamowitych emocjach towarzyszących futbolowi!

Dziewiąta książka w serii poświęconej przygodom szkolnej drużyny piłkarskiej FC Soto Alto.

Finebooks
Zintegrowana

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-735-0444-8

Tytuł oryginalny: Los Futbolísimos. El misterio de la lluvia de meteoritos

Liczba stron: 312

Format: 154x221mm

Cena katalogowa: 49,90 zł

Tłumaczenie: Jan Wąsiński

Cena pakietu

84,80 zł

5787

Cena pakietu

89,80 zł

6087

Cena pakietu

89,80 zł

6087