Mali odkrywcy wielkich miast. Rzym, Wenecja, Florencja

Rossi Sarah, Gilibert Giorgio

Mali odkrywcy wielkich miast. Rzym, Wenecja, Florencja

66,00 zł

4092

 

FLORENCJA… DLA TEGO, KTO MA WIELKIE MARZENIA!
RZYM JEST HISTORIĄ WSZYSTKICH HISTORII!
WENECJA JEST ZACZAROWANA!
Jak sprawić, by mały podróżnik chciał poznać najpiękniejsze miasta świata? Przede wszystkim trzeba spojrzeć na nie oczami dziecka, rozbudzić jego wyobraźnię, a każdą historię opowiedzieć jak baśń pełną intrygujących miejsc i postaci. Trzeba również wybrać najciekawsze zakątki, legendy i życiorysy, które sprawią, że poznawanie dziejów wybranego miasta stanie się emocjonującą przygodą. To przecież dzieci lubią najbardziej! Dzięki temu podróżowanie w rzeczywistości lub na kartach książki jest okazją do marzeń, odkryć... i dorastania!
Taka jest właśnie prezentowana książka. Można ją czytać jeszcze przed podróżą, w jej trakcie lub po powrocie, by mały odkrywca, z głową pełną wrażeń, mógł poszerzyć swoją wiedzę i jak najwięcej zapamiętać. Na pewno pomogą w tym żartobliwe teksty i ilustracje, które intrygują, wzbudzają ciekawość, a przez to są najlepszą formą nauki. A więc w drogę i niech w bagażu każdego małego odkrywcy nie zabraknie tego szczególnego przewodnika!
To wspaniała książka do podróży i przewodnik do czytania, ponieważ miasta są historiami do opowiedzenia i przygodami do przeżycia…

Edra Urban & Partner
Oprawa: Kartonowa Foliowana

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-653-7326-7

Liczba stron: 240

Format: 330x220mm

Cena katalogowa: 66,00 zł

Cena pakietu

100,90 zł

6186

Cena pakietu

105,90 zł

6486

Cena pakietu

105,90 zł

6486