Lato na ulicy Czereśniowej

Rotraut Susanne Berner

Lato na ulicy Czereśniowej

34,00 zł

2272

Letnia wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo.
Nareszcie lato! Czereśnie już dojrzały, dzieci biegają boso po trawie, a sprzedawcy lodów mają ręce pełne roboty. Na ulicy Czereśniowej jak zawsze wiele się dzieje. Dokąd idą ci wszyscy ludzie z tajemniczymi pakunkami? Kto odnajdzie zgubione pingwiny? Co się stanie, gdy nadejdzie burza? Znajdź wszystkich bohaterów i śledź ich przygody na kolejnych stronach.

Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Historię każdego z nich można opowiedzieć na wiele różnych sposobów. Wyszukiwanie kolejnych postaci i tworzenie własnych opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny.

Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie. „Wiosna na ulicy Czereśniowej” i „Lato na ulicy Czereśniowej” otwierają polską edycję serii, która jak dotąd ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie ponad 500 000 egzemplarzy.

Dwie Siostry
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-60850-94-7

Liczba stron: 14

Dwie Siostry

Format: 25.5x33.0cm

Cena katalogowa: 34,00 zł