Laboratorium Slime Zostań ekspertem slime

Buchla Magdalena, Pełka Agnieszka, Konopacki

Laboratorium Slime Zostań ekspertem slime

29,99 zł

1999

 

LABORATORIUM SLIME. ZOSTAŃ EKSPERTEM SLIME

Dzieci i młodzież na całym świecie kochają robić SLIME! YouTube i Instagram jest pełen zdjęć i filmów prezentujących perfekcyjnie wykonane, różnobarwne glutki o wyjątkowych strukturach. Teraz także ty możesz zostać ekspertem slime!
Czy wiesz, jak powstaje masa plastyczna, którą można rozciągać, ugniatać i kształtować? Co zrobić, aby twój slime zawsze wychodził idealnie? Jakie proporcje i składniki zastosować, aby zabawa ze slime trwała jeszcze dłużej? W LABORATORIUM SLIME znajdziesz odpowiedź na te oraz inne pytania.
Wykonaj doświadczenia, zapisz swoje obserwacje i dowiedz się, jakie reakcje zachodzą i dlaczego tak się dzieje. Świat slime przestanie być dla ciebie zagadką! Dodaj piasek kinetyczny, kulki styropianowe lub barwnik fluorescencyjny i zobacz co się wydarzy. Przygotuj się na eksplozję kolorów i struktur i dźwięków! Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia!
W LABORATORIUM SLIME rozpoczniesz swoją przygodę ze slime od prostych eksperymentów, a z każdym kolejnym rozdziałem będziesz stawiać sobie nowe fascynujące wyzwania.
W LABORATORIUM SLIME czeka cię świetna zabawa:
• doświadczenia i wyzwania
• receptury i porady
• quizy i testy wiedzy
• ciekawostki o slime
To twój niezastąpiony przewodnik po świecie slime!

K.E.Liber
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-648-5327-2

Liczba stron: 128

Format: 210x250mm

Cena katalogowa: 29,99 zł

Cena pakietu

74,89 zł

4693

Cena pakietu

79,89 zł

4993