Kochanki i przyjaciółki Hitlera Życie intymne dyktatora

Sayer Ian, Botting Douglas

Kochanki i przyjaciółki Hitlera Życie intymne dyktatora

6.5

(97 ocen) wspólnie z

42,80 zł

2599

 

Światowy bestseller autorów Złota nazistów, który jest nie tylko fascynującą opowieścią biograficzną, ale rzuca nowe światło na osobowość Hitlera i jego decyzje polityczne.

„Moją miłością są Niemcy. Ożeniłem się ze wszystkimi niemieckimi kobietami.” ADOLF HITLER
Kobiety Hitlera… Jedna odebrała sobie życie, druga po nieudanej próbie samobójczej do śmierci pozostała w szpitalu. Inna wiele lat po wojnie z rozrzewnieniem wspominała, jak ziściła się jej miłość w ramionach ukochanego Führera. Na liście zauroczonych były tancerki, śpiewaczki, gwiazdy filmowe –także Pola Negri. Przez lata walczyła z nimi EvaBraun, by wreszcie zdobyć Wodza dla siebie i ze stojącej w cieniu kochanki przeistoczyć się w „Pierwszą Damę” i zostać z nim do końca.

Na podstawie relacji świadków, raportów z przesłuchań, osobistych wyznań i prywatnych dokumentów –listów, wspomnień, pamiętników –Ian Sayeri Douglas Botting odtwarzają nieznaną prawdę o życiu uczuciowym i erotycznym Adolfa Hitlera, i prawdziwe historie kobiet, z którymi łączyły go intymne związki. Wódz Trzeciej Rzeszy nie dopuszczał, by tajemnice jego alkowy ujrzały światło dzienne –każdy, kto je poznał, był likwidowany lub musiał ratować się ucieczką. Teraz wreszcie zostały ujawnione!

Amber
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-241-7086-9

Tytuł oryginalny: Hitler and Women The Love Life of Adolf Hitler

Liczba stron: 368

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 42,80 zł

Tłumaczenie: Kowalska Agnieszka, Kuraszkiewicz Kamil

Cena pakietu

87,70 zł

5293

Cena pakietu

82,70 zł

4993

Cena pakietu

87,70 zł

5293

Cena pakietu

89,70 zł

5413