Jamie gotuje po włosku Przepisy z serca włoskiej kuchni

Jamie Oliver

Jamie gotuje po włosku Przepisy z serca włoskiej kuchni

69,98 zł

4679

 

"Jamie gotuje po włosku" jest hołdem na cześć kuchni Włoch. Jamie chce się podzielić miłością, jaką darzy ulubioną gastronomię smakoszy z całego świata, prezentując łatwe w przygotowaniu, znane i lubiane klasyki: kurczaka z wyspy Salina, faszerowaną focaccię, zapiekankę z risotto, pieczony kalafior, klasyczną carbonarę czy tiramisu z limoncello. Dzięki tej książce wyczarujesz w kuchni wspaniałe smaki Italii.

Książka zawiera ponad 130 przystępnych przepisów ułożonych jak prawdziwa włoska uczta: antipasti, sałatki, zupy, makarony, ryż i kluski, mięso, ryby, dodatki, chleb i wypieki oraz desery. W końcowym rozdziale, Włoskie ABC, znajdziesz przepisy bazowe, wykorzystywane w innych daniach.
Niektóre potrawy można przygotować błyskawicznie, inne wymagają czasu. Są tu tradycyjne receptury i oryginalne propozycje Jamiego, dania na co dzień i pracochłonne rarytasy na specjalne okazje. Niezależnie od tego, czy gotujesz dla siebie czy dla grona przyjaciół i krewnych, zapachy i smaki tych potraw przeniosą cię prosto na Półwysep Apeniński.

Insignis Media
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-660-7119-3

Tytuł oryginalny: Jamie Cooks Italy

Liczba stron: 408

Format: 195x250mm

Cena katalogowa: 69,98 zł

Tłumaczenie: Dorota Malina

Cena pakietu

114,88 zł

7373

Cena pakietu

109,88 zł

7073