Gangsterzy T.1 Serce gangstera

Anna Wolf

Gangsterzy T.1 Serce gangstera

38,90 zł

2843

 

Nowa seria opowieści mafijnych! Pierwszy tom zyskał ponad milion odsłon na Wattpadzie!

" – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga.
– Milion – odpowiada przez zaciśnięte zęby".

Chloe McCoy i Nick są rodzeństwem. Dziewczyna nigdy nie spodziewałaby się, że jej brat zrobi coś tak egoistycznego…

Nick pokazał zdjęcie siostry pewnemu gangsterowi. Zaproponował, że właśnie Chloe będzie zabezpieczeniem jego karcianych długów.

Aleksiej Tarasow wykorzystał przekazaną mu propozycję, ułożył sobie w głowie szalony plan. Nick na próżno próbował wyprostować sytuację. Myślał, że uda mu się przekonać Aleksieja, że jego zabezpieczeniem miał być samochód, a nie jego siostra…

Tarasow nie jest mężczyzną, z którym można dojść do porozumienia. Jeśli gangster chce coś zdobyć- będzie to miał niezależnie od sytuacji.

NieZwykłe
Oprawa miękka

NieZwykłe

Cena katalogowa: 38,90 zł

Grażyna Bujak

SUPER KSIĄŻKA

Książkę dostałam w prezencie więc nie było nawet mowy o tym, że mogłabym jej  nie przeczytać- chociaż okładka nie do końca mnie zachęciła. Bałam się, że będzie to kiczowata książka niskich lotów.

Ale nie można oceniać książki po okładce. Nigdy! Pod żadnym pozorem! 

Historia jest bardzo wciągająca, trudno się od niej oderwać. Debiut autorki oceniam na 5+!

Martyna Korczuk

warto!!

Nie byłam do końca przekonana czy to literatura dla mnie. Nigdy nie byłam fanką gangsterskich porachunków. A tu... Ale zaskoczenie. Na pewno sięgnę po kolejne książki autorki (oczywiście jeśli się pojawią!). Wyjątkowo dobry debiut. Serdecznie zachęcam do zakupu. Na pewno nie będziecie żałować!!!

Aniela Janowicz

Polecam

świetna książka, czyta się z ogromną przyjemnością. Trochę kojarzy mi się z niesamowitą Blanką Lipińską, której każdy tytuł przeczytałam. Uwielbiam takie historie. Są bardzo wciągające i pobudzają zmysły.

Polecam!!!