Flea Acid for the Children Wspomnienia legendarnego basisty

Michael Balzary

Flea Acid for the Children Wspomnienia legendarnego basisty

7.0

(194 ocen) wspólnie z

44,99 zł

2924

 

Biografia współzałożyciela i basisty Red Hot Chili Peppers. Flea zabiera czytelników w prywatną i pełną anegdotek podróż po miejscach dzieciństwa. Opowiada o doświadczeniach kształtujących jego jako artystę zapraszając nas do Miasta Aniołów w latach 70. i 80., gdzie przepych i brud razem egzystują.
Młody basista chce odłączyć się od toksycznej rodziny, a akceptację znajduje wśród innych artystów, którzy wybrali podobne, pełne szaleństw życie. Wraz z przyjaciółmi wpadają na pomysł stworzenia zespołu Red Hot Chili Peppers.

Sine Qua Non
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-812-9360-0

Tytuł oryginalny: Acid for the Children

Liczba stron: 398

Sine Qua Non

Format: 150x210mm

Cena katalogowa: 44,99 zł

Tłumaczenie: Michalski Jakub

Wywiad z autorem

Profil autora w serwisie Facebook

Maciek Krsik

RHCP

Lekka, świeża i przyjemna. Wszystko to czego moglibyśmy się spodziewać, ale wciąż dobrze napisane i ciekawe. Historia jednego z najlepszych basistów w historii, więc lipy tu nie znajdziecie. Polecam i Pozdrawiam wszystkich fanów ;)

Martyna Stańko

Acid for the Children

Poruszająca, przenosi w świat lat 70 i 80. Oprócz sentymentu który jest we mnie niesamowicie duży, zachęciła mnie równiez okładka! Lektur pochłonęłam dosłownie w dwa wieczory, na myśl przychodziły mi te lata młodosci w których ze znajomymi bacznie słuchaliśmy RHCP u kolegi w kanciapie. Bardzo dobrze wydana i napisana książka, polecam z czystym sumieniem. 

Krzysiek Sobek

Polecam

Przerobiłem już pare pozycji o zespole Red Hot Chili Peppers, lecz właśnie ta opisująca basistę na pierwszym miejscu spodobała mi się najbardziej. Opisy tak sentymentalne i dokładne, że niemal czujemy, że razem z nim przemierzamy miasto aniołów. To jak stary dobry kumpel oprowadzający nas po mieści swojej młodości. Warto sięgnąc po tę pozycję, by tak jak w moim przypadku na nowo odkryć miłość do RHCP i bliżej poznać legendarnego basistę.