Ćwiczenia z tulenia na pierwsze 52 tygodnie z dzieckiem

Izabela Frankowska-Olech, Izabela Sztandera

Ćwiczenia z tulenia na pierwsze 52 tygodnie z dzieckiem

49,90 zł

3343

 

Pierwsze miesiące z maluszkiem pełne są zupełnie nowych uczuć, zwyczajów i doświadczeń. To niepowtarzalny czas dla was, w którym warto wspólnie cieszyć się bliskością.

„Ćwiczenia z tulenia” to nietypowy poradnik – na 52 kartach znajdziesz proste wskazówki i pomysły do wykorzystania w kolejnych tygodniach od narodzin do roczku. Postaw kalendarz w pokoju dziecięcym i w każdej chwili czerp inspirację do wspólnej rozwijającej zabawy.

Od prawidłowego podnoszenia noworodka, przez masaż dla niemowląt i noszenie w chuście, aż po zabawne ćwiczenia ruchowe. Do tych aktywności nie potrzebujesz wiele. Wystarczy poduszka, prześcieradło, a najczęściej: po prostu twoje ciało – dotyk, uśmiech i kontakt wzrokowy to podstawa!

Autorki (znane jako mamodlaciebie.pl i maminiec.eu, założycielki mlekoteka.pl i myohana.pl) na co dzień jako certyfikowane doule i doradczynie wspierają rodziców w gabinecie fizjoterapii, w domu i podczas warsztatów. W „Ćwiczeniach z tulenia” zebrały swoje najlepsze, sprawdzone metody. Dzięki nim:

- lepiej poznasz swojego malucha i wzmocnisz waszą więź,
- wspomożesz rozwój ruchowy dziecka,
- poczujesz się pewnie i kompetentnie w roli rodzica,
- poczujesz, co to rodzicielstwo bliskości.


Idealny prezent dla świeżo upieczonych rodziców!

Znak emotikon
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-05-13

ISBN: 978-83-240-5156-4

Liczba stron: 54

Znak emotikon

Format: 163x235mm

Cena katalogowa: 49,90 zł

Rok wydania: 2019

Zajrzyj do środka