Być jak Rich DeVos Współwłaściciel firmy Amway i właściciel klubu Orlando Magic

Williams Pat, Denney Jim

Być jak Rich DeVos Współwłaściciel firmy Amway i właściciel klubu Orlando Magic

44,90 zł

2784

 

Rich DeVos, współzałożyciel firmy Amway i właściciel klubu NBA Orlando Magic, posiada cechy rzadko spotykane wśród dzisiejszych liderów biznesu: mądrość, oddanie innym, filantropię, patriotyzm, nieustanne podkreślanie roli rodziny jako rzeczy najcenniejszej i najważniejszej w życiu.
Każdy rozdział tej książki wypełniają historie ludzi, którzy mieli okazję przyglądać się życiu Richa DeVosa z bliska.
„Podczas dosłownie setek rozmów, które przeprowadziłem, nie usłyszałem o Richu DeVosie ani jednej negatywnej opinii! Każdy, z kim rozmawiałem – od kelnerki, boya hotelowego i dozorcy aż po byłego prezydenta USA – mówił o Richu jedynie z podziwem i wdzięcznością” pisał w posłowiu do książki jej coautor, Pat Williams.
Rich DeVos z pewnością zostanie zapamiętany jako jeden z największych współczesnych przedsiębiorców. On i jego partner, Jay Van Andel, zaczęli praktycznie od zera, budując firmę, która umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej dosłownie milionom ludzi na całym świecie. Stworzyli korporację, która dała początek zupełnie nowej formie indywidualnego przedsiębiorstwa, i wciąż jest jednym z najbardziej niezwykłych, społecznych i kulturowych fenomenów naszych czasów.

Studio Emka
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-644-3713-7

Tytuł oryginalny: How To Be Like Rich DeVos

Liczba stron: 417

Format: 210x135mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Tłumaczenie: Dorota Piotrowska

Cena pakietu

79,80 zł

4878

Cena pakietu

84,80 zł

5178