Asertywność Sięgaj po to, czego chcesz, nie raniąc innych

Alberti Robert, Emmons Michael

Asertywność Sięgaj po to, czego chcesz, nie raniąc innych

39,90 zł

2814

 

Nowe wydanie bestsellera, który sprzedał się w ponad milionowym nakładzie na całym świecie!

Bezczelna czy pewna siebie? Asertywny czy agresywny? Granica między tymi postawami jest cienka i nieoczywista. Jak więc wyrażać swoje uczucia i potrzeby, nie raniąc innych ludzi? Jak komunikować swoje racje i przekonania, jednocześnie uwzględniając prawa drugiej strony? Jak obronić swoje stanowisko bez przekrzykiwania i poniżania rozmówcy?

Asertywność to umiejętność zdrowego wyrażania siebie oraz tworzenia pozytywnych, równorzędnych relacji, której trzeba się po prostu nauczyć. W tym pomoże ten bestsellerowy poradnik, który został przetłumaczony na ponad dwadzieścia języków. Pokazano tu, krok po kroku, jak pokonać przeszkody na drodze do asertywnego myślenia i działania. To polecany przez psychologów najbardziej kompletny i praktyczny trening asertywności.

W książce znajdziesz techniki, które pomogą ci wzmocnić poczucie własnej wartości i naprawić relacje z ludźmi. Nie musisz dłużej ukrywać nieprzyjemnych uczuć ani obawiać się ich wyrażania. Nie musisz wykrzykiwać swoich racji ani zachowywać się agresywnie. Nie musisz również zgadzać się na wszystko ani pozwalać na to, by inni źle cię traktowali.

GWP
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2018-11-05

ISBN: 978-83-748-9773-0

Tytuł oryginalny: Your Perfect Right

Liczba stron: 336

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Michalski Maciej Adam, Pacyniak Patrycja

Cena pakietu

79,80 zł

5208

Cena pakietu

79,80 zł

5208

Cena pakietu

89,80 zł

5808