Szczęście na dzień dobry

Jamie Cat Callan

Szczęście na dzień dobry

34,90 zł

2338

Podnosząca na duchu książka, która pomoże Ci odnaleźć joie de vivre.

To nie Francuzki wymyśliły szczęście, ale to Francuzki wiedzą najlepiej, jak cieszyć się życiem. Potrafią przywiązywać wagę do każdej chwili przyjemności! Historia Amerykanki Jamie Cat Callan to pogodna opowieść o tym, ile tracisz, ciągle się spiesząc!

Jako młoda dziewczyna Cat Callan była zauroczona swoją francuską babką, która, chociaż nie miała zbyt wiele pieniędzy, odżywiała się dobrze, ubierała się dobrze i cieszyła się codziennymi przyjemnościami. Kiedy już jako dorosła kobieta Jamie podróżowała po Francji, udało jej się lepiej zrozumieć, co różni Francuzki od Amerykanek.

Francuzki – niezależnie od tego, czy są lekarkami, właścicielkami sklepu czy prowadzą dom – nie zamartwiają się tym, czy są wystarczająco szczupłe, młode i spełnione. Starzeją się z wdziękiem i akceptują swoje ciało. Umieją znaleźć równowagę w życiu – kochać jedzenie, ale się nie objadać, pracować ciężko, ale nie zbyt wiele, czerpać przyjemność z obecności rodziny i przyjaciół, ale znaleźć też czas dla siebie.

Jamie wyciągnęła wnioski z wszystkiego, czego nauczyły ją Francuzki. W książce „Szczęście na dzień dobry” podpowie Ci, jak:
– kupować i konsumować mniej – a cieszyć się bardziej;
– wyglądać jak gwiazda w stroju za tysiące złotych – za niewielką cenę;
– znaleźć czas tylko dla siebie;
– flirtować a la française;
– odkryć na nowo swoją własną tajemnicę.

Wydawnictwo Literackie
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2015-07-16

ISBN: 978-83-080-5521-2

Tytuł oryginalny: Bonjour, Happiness!

Liczba stron: 272

Wydawnictwo Literackie

Format: 125x200mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Katarzyna Makaruk