Czerwień Tom 3 W stronę mroku

Linda Nagata

Czerwień Tom 3 W stronę mroku

39,90 zł

2793

 

„NIE MA PRAWDZIWYCH SOJUSZNIKÓW, USTALONYCH WROGÓW ANI OKREŚLONEGO POLA WALKI”.
POTĘŻNA DAWKA MILITARNEJ SF I CYBERPUNKU W TRZECIM TOMIE TRYLOGII „CZERWIEŃ”
Fascynujący obraz wojen w bliskiej przyszłości, w których nanotechnologia i sztuczne inteligencje decydują o losach żołnierzy, bitew i konfliktów.
Były porucznik James Shelley trafia do tajnego oddziału, którego członkowie oddani są dwóm sprawom: ocaleniu Ziemi przed zagładą oraz Czerwieni. Shelley przez niemal dwa lata działał wśród żołnierzy, którzy są tak samo wspomagani jak on, i uważa, że nauczył się współpracować z tajemniczą sztuczną inteligencją. Korporacje, rządy i terroryści próbują zdobyć kontrolę nad Czerwienią, której coraz bardziej nieobliczalne postępowanie grozi globalną konfrontacją.
W ostatnim tomie trylogii „Czerwień” Shelley musi wybrać, komu – lub czemu – może zaufać, starając się jednocześnie powstrzymać eskalację konfliktu, który grozi zagładą bliskich mu osób i pogrążeniem świata w chaosie.
Trylogia „Czerwień” – która jest tak refleksją na temat narodzin sztucznej inteligencji, jak i dynamicznym politycznym thrillerem – jest najlepszym dokonaniem współczesnej militarnej SF. Barnes and Noble Sci-Fi & Fantasy Blog
Trylogię „Czerwień” można postawić na jednej półce z Wieczną wojną Haldemana . „Locus”
Mroczna, inteligentna i cyniczna militarna SF. Stefan Raets, Tor.com
Porywająca wycieczka w zakamarki ludzkich i technologicznych tajemnic wojen przyszłości. August Cole, The Art of Future Warfare

Rebis
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-806-2218-0

Tytuł oryginalny: Going Dark

Liczba stron: 480

Format: 13.5x20.1

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Mirosław Jabłoński