Dziewczyna z nagietkowym szalem Misterna opowieść utkana z miłości i tęsknoty za ukochaną osobą

Susan Meissner

Dziewczyna z nagietkowym szalem Misterna opowieść utkana z miłości i tęsknoty za ukochaną osobą

36,90 zł

2583

 

PONADCZASOWA HISTORIA O KOBIETACH, DLA KTÓRYCH MIŁOŚĆ JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU
Wrzesień, rok 1911. W porcie na wyspie Ellis Island przebywa pielęgniarka Clara Wood. Nie jest w stanie zmierzyć się z wizją powrotu do rodzinnego Manhattanu, bo właśnie tam w pożarze szwalni Triangle Shirtwaist zginął jej ukochany. Opiekując się ciężko chorym imigrantem, który również doświadczył podobnej tragedii, zauważa na jego szyi ozdobny szal przyozdobiony nagietkowym wzorem. Kobieta jest zafascynowana historią tego przedmiotu i postanawia odkryć jego tajemnicę. Czy to, czego się dowie zburzy jej światopogląd czy, wręcz przeciwnie, wyzwoli ją?
Wrzesień, rok 2011. Na Upper West Side, Taryn Michaels oszukuje się, wmawiając sobie, że jest w pełni spełnioną kobietą. Lubi swoją pracę w sklepie i uwielbia spędzać czas z córką, którą wychowuje samodzielnie. Wszystko zmienia się, kiedy natrafia na starą fotografię opublikowaną w czasopiśmie. Wówczas mierzy się z okrutnym wspomnieniem – jej mąż zginął podczas ataku na World Trade Center. Co to ma wspólnego z tajemniczym szalem? Jak ta historia wiąże się z wspomnieniem roku 1911?
___
Wątki dwóch niewyobrażalnych tragedii splatają się w tej historii niczym złote nici na szalu zdobionym nagietkowym wzorem. (...) Poruszająca opowieść, która przeobraża przeciwności losu w zachwyt nad życiem.
– Sandra Dallas, bestsellerowa autorka z listy “The New York Times”
—–
Susan Meissner – kobieta, która mówi o sobie, że jest „powołana do pisania”. Urodziła się w 1961 roku w San Diego w Kalifornii. Wydała kilkanaście powieści. Niektóre z nich okrzyknięto najlepszymi książkami „Publisher’s Weekly”. Mieszka z mężem pastorem w San Diego. Jest matką czworga dorosłych dzieci.

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-655-0666-5

Tytuł oryginalny: A fall of marigolds

Liczba stron: 368

Format: 13.5x20.3

Cena katalogowa: 36,90 zł

Tłumaczenie: Karolina Łachmacka

Cena pakietu

73,80 zł

4612

Cena pakietu

79,80 zł

4942