Drugie dziecko

Charlotte Link

Drugie dziecko

39,00 zł

2477

Budzący grozę krajobraz, opustoszała farma i krwawa tajemnica sprzed lat!

W sennym nadmorskim miasteczku w północnej Anglii bestialsko zamordowano studentkę. Policja drepcze w miejscu, gdyż morderca nie zostawił żadnych śladów.
Parę miesięcy później, w pobliżu samotnej farmy, zamieszkałej przez zdziwaczałego wdowca i jego córkę, zostaje popełniona kolejna zbrodnia. Tym razem ofiarą pada starsza kobieta.
Ambitna i żądna sukcesu komisarz Valerie Almond za wszelką cenę pragnie złapać sprawcę. Podejrzewa, że klucz do rozwiązania tajemniczych morderstw tkwi w przeszłości rodziny drugiej z ofiar. Nie przypuszcza jednak, że tajemnica będzie sięgać aż czasów drugiej wojny światowej, kiedy to w miasteczku pojawiła się dwójka dzieci z ewakuowanego Londynu.
Valerie odkrywa, że wszelki ślad po jednym z dzieci, niedorozwiniętym umysłowo chłopcu, zaginął. Co się stało z drugim dzieckiem? Jaką mroczną tajemnicę kryje odludna farma i jej dziwni mieszkańcy?
„Charlotte Link fascynuje czytelnika, mistrzowsko manipulując czasem i łącząc przeszłość z teraźniejszością. Pełna napięcia powieść, którą się czyta z przyjemnością aż do ostatniej strony”.
Buchjournal

Sonia Draga
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-11-15

ISBN: 978-83-750-8943-1

Tytuł oryginalny: Das andere Kind

Liczba stron: 520

Sonia Draga

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,00 zł

Tłumaczenie: Dariusz Guzik